אודות חבצלת נבו

שמי חבצלת נבו, מתגוררת בצפון הארץ, אמנית ציורים דיגיטליים,  כותבת מאמרי תוכן וסופרת (בשנת 2006 יצא לאור ספר ילדים הראשון שלי). מן הרגע שאני זוכרת את עצמי כילדה, נהגתי לצייר בכל הזדמנות, אם רק היו לידי צבעים. מאז ומעולם היה לי קל יותר לבטא את עצמי במקום במילים בוויזואליה, באמצעות צבעים, אלה היו מילותיי, רגשותיי, התרשמותי מן העולם והמתרחש סביבי. ילדה מופנמת בעלת דמיון מפותח, המוביל למחוזות אחרים ורחוקים.

בבגרותי, כאשר למדתי בביה"ס ויצ"ו לאמנויות בחיפה, התחלתי לצייר ציורי שמן ואקריליק, ולא אשכח לעולם את מורתי היקרה, שניתבה אותי כל העת, ובציור, למרות שכולו אמוציות ודמיון, יש גם חוקים, למשל קומפוזיציה. כמה שנים לאחר מכן, בשל חיבתי הרבה לצילום, סיימתי את ביה"ס לצילום, "קמרה אובסקורה".

בשל התעניינותי בפוליטיקה, (בשנות ה – 20 סיימתי תואר אקדמי באוניברסיטת חיפה בתחום מדע המדינה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה), בגיל ההתבגרות התחלתי לעצב כרזות מחאה, זה הרי הזמן להתמרד... מטרתי  הייתה "לגרור" את הסביבה לחשיבה ביקורתית.

בשנת 2010 סיימתי קורס גרפיקה ממוחשבת ונפתח בפניי עולם חדש – לא ממש ניצלתי את התוכנות שעמדו לרשותי לשם המטרה אליה הגעתי ללימודים, גילית שזוהי דרך נפלאה ליצור ציורים דיגיטליים בדרכי אני. מאז ומעולם הייתי מה שנקרא – "Free Spirit". זו תחילת דרכי בתחום חדש שפתח בפניי עולם חסר גבולות יצירה.

אם אתם שוחרי אמנות, ומתעניינים בתחום ציורים דיגיטליים, בהחלט הגעתם למקום הנכון! עבודותיי משלבות בתוכן אלמנטים רבים, ואם אתם אוהבים אמנות ייחודית בעל ערך מוסף משלה, אתם מוזמנים לפנות אליי. 
גם אתם יכולים להיות שותפים מלאים ביצירותיי, לפנות אליי עם רעיון משלכם ואני אהיה אתכם לאורך כל הדרך, (למשל, תמונות של בני משפחה, של האהובים עליכם) עד לקבלת ציור דיגיטלי עליו תמיד חלמתם. כלל העבודות מתאימות הן לשוחרי אמנות פרטיים, למשרדי עיצוב פנים, אדריכלות ועוד. 

לסיום, לאחרונה החלטתי להגשים חלום ולהקים אתר אינטרנט בו תוכלו להתרשם מעבודותיי. בהחלט הגיע הזמן שאתם תכירו אותי ואני אתכם.

 

© 2020 Havazellet Nevo - All Rights Reserved
חבצלת נבו - ציור דיגיטלי: חטיבת כרמלי 50, כרמיאל. 2199183
צרו קשר: 052-5346804
טלפון: 052-5346804 | כתובת: חבצלת נבו - ציור דיגיטלי חטיבת כרמלי 50 כרמיאל. 2199183
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...