מאמרים »

אמנות דיגיטלית - השתקפות הקדמה בעולם האמנות

אמנות דיגיטלית כהשתקפות הקדמה בעולם האמנות

המציאות מצביעה על כך כי אמנות דיגיטלית היא המשך ישיר לאמנות מסורתית, אולם היא נוצרת בצורה שונה לחלוטין, כאשר האמן עושה שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ותוכנות גרפיות. יותר ויותר אנשים ובמיוחד שוחרי האמנות ביניהם, השכילו להבין כי מדובר בעידן חדש בתחום, בעל יתרונות וערך מוסף משלו מן ההיבט היצירתי.

נוכחות ערה במכירות של אמנות דיגיטלית

בתערוכות שונות ברחבי העולם ובמיוחד בשנים האחרונות, אנו יכולים להיווכח כי יותר ויותר אנשים מתעניינים באמנות דיגיטלית, לומדים להוקיר ולהעריך את התמורות והשינויים בתחום האמנות, בסופו של דבר הם מצביעים ברגליים ובאים לרכוש יצירות.

מהו הקשר בין טכנולוגיה לאמנות?

נשמע מעט מוזר, לא? מן הסתם, כאשר אנו שומעים את המושג "טכנולוגיה", לא נקשר אותו אסוציאטיבית לעולם האמנות. אכן במשך שנים, היה קיים נתק ואולי אף ניכור, בין שני עולמות אלה. האחד רציונלי ואילו השני אמוציונאלי. 

אולם אם הטכנולוגיה באה לשרת את האדם בכה הרבה מישורים, מדוע לא ניתן לעשות זאת גם בתחום האמנות? בשל סיבה זו, גם צעירים וצעירים ברוחם מגלים עניין רב וסקרנות באמנות בעלת משמעות של תחלופה בין דורית, אולם ניתן בהחלט לומר, כי לא נאמרה המילה האחרונה בתחום זה, אמנות דיגיטלית נמצאת במהלך התהוות מתמיד.

על המורכבות

אין זה פשוט ליצור ציורים דיגיטליים, לא רק שהדבר מצריך מיומנות, אלה הן עבודות אמנות מורכבות, וישנם אמנים שחשוב להם שיצירותיהן תשקפנה גם את רוח הזמן. זאת ועוד, אמנות דיגיטלית לרוב נועזת יותר ובועטת, היא יכולה אף להיות מחתרתית, וכיום כבר אי אפשר להפריד בין עולם האמנות לטכנולוגיה. 

ציורים דיגיטליים – להיכן הם מתאימים?
אמנות דיגיטלית וציורים הנוצרים באמצעות תוכנות גרפיות, מתאימים לכל מקום ולכל חלל, הן לבית, למשרדים, לבתי עסק, מרפאות, משרדי עיצוב פנים, משרדי אדריכלות ועוד. מכיוון שאלה הן עבודות כה חדשניות ומקוריות, הן מעוררות התעניינות רבה מצד הסובבים אותן, יוצרות התרשמות ויזואלית עוצמתית, וכמובן הן גם מוסיפות נופך מיוחד לכל חלל בו הן ימצאו. זוהי דרך בדוקה לשדרג את האווירה בחללים, ולהעניק להם ערך מוסף משלהם.

© 2020 Havazellet Nevo - All Rights Reserved
סרטונים
חבצלת נבו - ציור דיגיטלי: חטיבת כרמלי 50, כרמיאל. 2199183
צרו קשר: 052-5346804
טלפון: 052-5346804 | כתובת: חבצלת נבו - ציור דיגיטלי חטיבת כרמלי 50 כרמיאל. 2199183
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...