מאמרים »

ציורי דיגיטל ייחודיים לבית, למשרד ולעסק

ציורי דיגיטל ייחודיים לבית, למשרד ולעסק

האם יצא לכם אי פעם לבקר בבית שקירותיו עירומים? ללא תמונות, ציורים, חפצי נוי או כל יצירת אמנות אחרת שתפיח בו רוח חיים וסגנון? טוב, בדרך כלל זה קורה כאשר נכנסים לבית חדש ועוד לא מספיקים לסדר דבר. אבל אם כבר החלטתם לרכוש תמונות יוצאות דופן במראן, מושכות תשומת לב, כאלה שהעין לא תוכל להתעלם מהן – ציורי דיגיטל יפים לבית ולכל מקום אחר, הם אלה שיעשו את כל ההבדל.

לא לחשוש מהלא מוכר

אמנם בשנים האחרונות אמנות דיגיטלית ואמנות ווידאו ארט, רק הלכו ותפסו יותר ויותר מקום בעולם העשייה והאמנות. אולם עד היום אנשים מורגלים לרכוש תמונות מסורתיות, ובקצרה – אלה שצוירו באמצעות צבעי שמן/ מים/פחם או עיפרון. אולם העידן הדיגיטלי מכתיב גם בעולם האמנות סטנדרטים חדשים, אנו מתקדמים כל העת הלאה, מדוע לא כך בתחום אמנות הציור?

ציור דיגיטלי משנה את האווירה

ציור דיגיטלי ייחודי לבית, למשרד או לעסק, משנה כליל את האווירה בחללים. אלה הם אינם ציורים סטנדרטים, הם נוצרים באמצעות שימוש בתוכנות גרפיות שונות, אבל יד של אמן נדרשת כאן. רעיונות, מסרים, טכניקות, שילובי אלמנטים ואין קץ לדמיון. כל אחד יוכל למצוא לפחות ציור אחד שמדבר אליו, שמעורר בו את חושיו, הויזואליות עושה טוב על הלב, וההנאה שבמבט כרוכה בהשראה רבה. באף ציור מסורתי לא ניתן למצוא את שלל אפשרויות היצירה הקיימות בתחום ציורי דיגיטל יחודיים ומרשימים.

כיצד זה נעשה?

אם החלטתם להזמין תמונה מסוימת, גודלה מצויין באתר, ומגוון הנושאים הוא רב. בין אם מדובר בפורטרטים, נופים, בעלי חיים ועוד. ציורי דיגיטל יחודיים ויפייפיים אותם מדפיסים על בד קנבס משובח, מתאימים לא רק לכל חללי הבית, הם יוצרים גם רושם רב במשרדים מעוצבים, בתי עסק, מוסדות ציבוריים, וכל מקום אחר בו נרצה לשדרג את העיצוב, להחדיר משב רוח יצירתי, מעניין ומרענן, ובעל נופך ייחודי, לא פחות חשוב – גם מי שאיננו שוחר אמנות גדול, לא יוכל להתעלם מתמונות ששום דבר אחר לא דומה להן.

ציורי דיגיטל ייחודיים לבית, למשרד ולעסק
© 2020 Havazellet Nevo - All Rights Reserved
חבצלת נבו - ציור דיגיטלי: חטיבת כרמלי 50, כרמיאל. 2199183
צרו קשר: 052-5346804
טלפון: 052-5346804 | כתובת: חבצלת נבו - ציור דיגיטלי חטיבת כרמלי 50 כרמיאל. 2199183
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...