מאמרים »

ציור דיגיטלי – טרנספורמציה בעולם היצירה

ציור דיגיטלי - טרנספורמציה בעולם היצירה

מי שיודע להעריך מהי אמנות טובה, פורצת דרך ומשנת מציאות, יגלה כי ציורים דיגיטליים הם לא רק הדבר הבא, הם כבר כאן ובכדי להישאר. גם אמנים שהיו מורגלים לאמנות המסורתית, קרי, נהגו ליצור יצירות באמצעות משיכות מכחול, למדו להכיר את הטכנולוגיות אשר יכולות לשמש אותם בעולם האמנות, ובהחלט ניתן גם לשלב בין המסורתי לבין הדיגיטלי.

עולם משתנה

בדורות האחרונים חלה טרנספורמציה מרשימה ביותר בחיינו, עם חדירתן של טכנולוגיות שונות, לא מעט מהן קשורות לעולם המחשב. כיום, באמצעות תוכנות גרפיות מתאימות, כל אמן המיומן בתחום ויודע לעשות שימוש בכל הכלים העומדים בפניו, יכול ליצור ציור דיגיטלי, כאשר התוצאה הסופית עלולה אף להפתיעה גם אותו. כן בהחלט, גם האמן יכול להעלות בדמיונו את היצירה הסופית, אולם במהלך העבודה, צצים רעיונות חדשים, האובייקט האמנתי מצריך התייחסות אחרת, מדובר במסע מופלא של עשייה וקריאטיביות במלוא עוצמתה.

ויזואליה

ציורים דיגיטליים הינם בעלי אימפקט ויזואלי גבוה ביותר, בשל שלל האפשרויות, האלמנטים והפונקציות הקיימות בתוכנות השונות. אמן מיומן ובעל מעוף, יוכל ליצור ציור דיגיטלי ששום דבר אחר איננו דומה לו. בציורים אלה ניתן לשלב תמונות, ליצור קולאז', איורים, להיעזר בפילטרים ואלמנטים נוספים לכלל יצירה אינטגרטיבית והרמונית. 

סגנון

ציורים דיגיטליים אמנם משדרים חדשנות, נועזות ועכשוויות, ולו בשל הטכניקה באמצעותה הם נוצרים, אולם אין זה אומר שמי שמעדיף ציור בסגנון קלאסי, לא יוכל גם הוא ליהנות מזן חדש של אמנות. לרשות האמן עומדים כה הרבה כלים, כך שהוא יכול ליצור ציורים דיגיטליים בסגנון קלאסי, רטרו, וינטאג', ובמקביל לפנות לכיוון העתידני יותר. בנוסף, ניתן ליצור ציורים, הדומים להפליא לציורי שמן או מים. טווח האפשרויות הוא בלתי נדלה.

שיתוף פעולה בין האמן לרוכש היצירה

אין הדבר מתאפשר במקרים רבים, אולם בכל הקשור אל ציורים דיגיטליים, בהחלט ניתן ליצור שיתוף פעולה בין האמן לבין רוכש יצירת האמנות, כאשר זה האחרון יכול להעלות רעיון משלו שירקום עור וגידים על ידי האמן. כלומר, ציור חד פעמי, אחד ויחיד. בשל סיבה זו, גם במשרדי עיצוב פנים רבים, עולה הדרישה לציורים דיגיטליים אשר יתאימו לאופי וסגנון המשרד, ובכדי ליצור הרמוניה עיצובית מושלמת ומרשימה בנראותה. האימפקט הוא יוצא מן הכלל.

ציור דיגיטלי – טרנספורמציה בעולם היצירה
© 2020 Havazellet Nevo - All Rights Reserved
סרטונים
חבצלת נבו - ציור דיגיטלי: חטיבת כרמלי 50, כרמיאל. 2199183
צרו קשר: 052-5346804
טלפון: 052-5346804 | כתובת: חבצלת נבו - ציור דיגיטלי חטיבת כרמלי 50 כרמיאל. 2199183
הודעה חשובה
 
הפעולה בביצוע ...